Вівторок, 26 березня 2019 20:34

До Дня театру відбувся огляд-конкурс драматичних колективів району

27 березня у всьому світі відзначають День театру. Це чудове свято, започатковане в 1961 році за рішенням Конгресу Міжнародного інституту театру. У цей день, крім традиційних вшанувань і привітань, на сценах театрів світу демонструють найкращі спектаклі.

З нагоди свята театру в районному Народному домі міста Галич відбувся огляд-конкурс драматичних колективів району, які продемонстрували фрагменти творів українських класиків і сучасних авторів.

Почесне гран-прі за твір І.Куліша « Мина Мазайло» отримав драматичний колектив села Мединя (керівник Петро Іванчук).

Перше місце – драматичний колектив клубів сіл – Тустань, Медуха, Межигірці за уривок з твору Г.Квітки-Основ’яненко «Сватання на Гончарівці».

Друге місце - розділили драматичний колектив клубу села Старий Мартинів (керівник Ірина Лесюк) за твір М.Старицького – « По-модньому » та драматичний колектив Будинку культури села Залуква (керівник Наталія Белей)за твір П.Мирного «Лимерівна».

Третє місце - драматичний колектив села Коростовичі за інсценізацію твору Т.Г.Шевченка «Катерина» (керівник Оксана Дмитрик).

Серед дитячих драматичних колективів почесне місце зайняв Зразковий аматорський драматичний колектив Будинку культури села Залуква (керівник Іванна Сорочинська) за театральне дійство «Село і в Африці село» за творами сучасних авторів і класиків – О.Коломійця, І.Карпенка-Карого, В.Дронюка.

Також в огляді- конкурсі взяли участь колективи, які представляли гумористичні інсценізації сучасних авторів.

Перше місце присуджено драматичному колективу клубу села Новий Мартинів за інсценізацію гуморески Романа Дронюка «Сільське інтерв’ю» (керівник Ольга Кропельницька).

Друге місце – драматичний колектив клубів сіл – Лани, Тумир, Делієве за інсценізацію гуморески Г.Драпака «Вуйка з’їли» (керівник Ганна Бода).

Огляд драматичних колективів засвідчив, що театральне мистецтво в районі розвивається. Тож не забуваймо про театр, не лінуймося відвідувати вистави, вони завжди збагачують почуття та емоції, допомагають зрозуміти реальність і самого себе.

Джерело: Галицька РДА

Прочитано 668 раз
Увійдіть, щоб залишити коментар