Субота, 27 квітня 2019 00:14

Вечір пам’яті «Чорнобильський дзвін в наших серцях»

25 квітня 2019 року в читальній залі Галицької центральної бібліотеки відбувся вечір пам’яті «Чорнобильський дзвін в наших серцях».

Згадати трагічну дату в історії України зібралися ліквідатори аварії на ЧАЕС, представники влади та громадськості. Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували тих, хто ціною власного життя врятував світ від глобальної катастрофи.

Слова подяки «чорнобильцям» висловили заступник голови райдержадміністрації Олександр Чабак та міський голова міста Галича Орест Трачик. За мужність, проявлену під час ліквідації на Чорнобильській атомній електростанції, та з нагоди 33-х роковин трагедії на Чорнобильській АЕС ліквідаторам вручено грамоти та грошові винагороди. У своєму виступі голова Галицької районної організації «Спілка – Чорнобиль» Марія Запотічна зупинилася на діяльності організації та закликала представників влади та громадськості спільними зусиллями захищати права та вирішувати проблемні питання «чорнобильців».

Працівники культури представили присутнім цікавий тематичний концерт, а працівники бібліотеки організували книжкову виставку «Чорнобиль: трагедія, подвиг, пам'ять».

Джерело: Галицька РДА

Прочитано 536 раз
Увійдіть, щоб залишити коментар