http://nachodki.ru/
Вівторок, 14 травня 2019 13:26

"Модерн" розпочав сезон виступів з перемоги

У суботу, 11 травня 2019 року, у Львові відбувся ІХ дитячий танцювальний фестиваль-конкурс народної та сучасної хореографії «Яблуневий цвіт-2019». У ньому взяли участь і вихованці зразкового танцювального колективу естрадно-спортивного танцю «Модерн» районного Народного дому м. Галич (керівник Галина Леочко, хореограф Тетяна Рарик).

Виступ «Модерну» глядачі та члени журі конкурсу супроводжували бурхливими оплесками.

Отож, за рішенням конкурсної комісії юні галичани вибороли перше місце в номінації «Сучасна хореографія» із хореографічною постановкою «Нове покоління».

Колектив отримав диплом та кубок, а також високу оцінку журі за художній рівень постановки, технічну майстерність, емоційність, динаміку виконання, а також побажання у майбутньому не зупинятись на досягнутому.

Нагадаємо, що минулого року "Модерн" отримав високу оцінку виступів в Чернівцях, Моршині, Дублянах, Кам’янець-Подільському та Києві. Тож щиро вітаємо керівника, хореографа та юних танцюристок з черговою перемогою!

 

 

Прочитано 1245 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x