Здесь нашел интересный обзор
Неділя, 19 травня 2019 23:58

У Дубівцях справжній аншлаг

12 травня до Дня матері в Дубівцях відбувся великий концерт "Дубівці шоу".

До будинку культури, де, власне, і відбувалося дійство прийшло багато людей з різних сіл. Такої великої кількості глядачів, стіни місцевого клубу ще не бачили.

Розважав свою публіку місцевий драматичний колектив БК. Юні актори своїми гумористичними сценками дарували море сміху. Їхній гумор простий та зрозумілий. Жартують на побутові теми: у своїх сценках розповідають про сучасну молодь, а ще гарно танцюють.

Дубівецькі таланти продемонстрували не тільки свою акторську майстерність, а й вміння гарно співати. Сам концерт розпочався з пісень присвяченим матерям. Авторська пісня пролунала у виконанні жительки Дубівців- Вікторії Озарко.

Завдяки підтримці депутата Івано-Франківської міської ради, Володимира Олійника, на свято приїхали й відомі Франківські виконавці: Ірина Зінковська, Олег Чигер, Христина Яцук, Рома Бойчук та інші.

Приємний сюрприз для жителів Дубівці, зробив і їх мешканець Михайло Мацькевич. Пан Михайло, презентував книгу про власне село, якому цього літа виповниться 600 років.

Організатор концерту - Оксана Озарко, висловила слова щирої подяки всім, хто вклав свої зусилля у свято.

Після виступу, глядачі ще довго не розходилися, вони робили фото з артистами й ділились своїми враженнями. "Мені дуже сподобалось, як дівчата співали пісню " Чом ти не прийшов". Це було смішно, життєво і цікаво, а ще сценка про поліцейських. Що до хлопців, то від них я в захваті особливо від "Кухні в ресторані" роль поварів очевидно їм дуже близька", - глядач Мар'яна.

Більше фото й відео з концерту можна переглянути у групі "Дубівці шоу" у соцмережі facebook.

Ірина Бардигула

Прочитано 1125 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x