Понеділок, 24 лютого 2020 13:13

Звання "зразковий" захистив аматорський колектив із с. Залуква

23 лютого 2020 року відбулося підтвердження звання "зразковий" аматорському драматичному колективу Народного дому села Залуква Галицького району.

Під керівництвом Іванни Сорочинська-Городецької колектив представив глядачам релігійну драму Юрія Тиса "Не плач , Рахиле!".


Вистава вразила професійною грою, світлом, костюмами, музичним оформленням, архівними, документальними фото та відео матеріалами, димовим наповненням сцени та декорацією, не зважаючи на те, що сама тема є досить важкою для сприйняття, адже у ній розкривається лінія  трагізму українського народу у його споконвічній боротьбі з ворогом.

Також яскраво вдалося акторам продемонстувати протиставлення добра і зла, їхнє  вживання у ролі вражало своєю життєвістю та емоційним навантаженням, коли зникають межі між сценою, глядачем та історією, завдяки чому  були присутні органічність, логічний виклад, пластичне вирішення, а також у кожній дії відчувався патріотизм та любов до свого краю.

Варто виокремити, що роль Батька виконав священик о. Володимир Кузюк.


Вистава у виконанні улюбленного залуквянами аматорського колективу нікого не залишила байдужим, викликала море емоцій та вражень, за що глядачі віддячили виконавціям бурхливими та емоційними оплексками.

Прочитано 778 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x