Скачать бесплатные шаблоны Joomla
Середа, 11 березня 2020 13:27

«Свіча, запалена від серця»

«Свіча, запалена від серця» - у Галичі відбувся літературно-мистецький захід, присвячений 206-ій річниці з дня народження Т.Шевченка.

6 березня галичани та гості міста зібрались в районному Народному домі, щоб вшанувати пам'ять безсмертного Кобзаря.

Захід розпочався прологом "Свіча, запалена від серця" за участю народної аматорськоі хоровоі капели "Княжа криниця" РНД (керівник Іван Слободян, режисер-постановник Марія Грицик).

Любов поета до України, душевний біль за кожну сльозину і стогін кріпака передали у його творах читці - переможці районного огляду-конкурсу читців імені Т.Г.Шевченка - Василина Дідур (клуб села Колодіів), Віктор Корчинський (клуб с.Новий Мартинів), Інна Кулеба (клуб с.Старий Мартинів), Христина Кушнір та Інна Підгайна (Галицький академічний ліцей).

Учасники зразкового театру "Юність" РНД (керівник Марія Грицик) відтворили важкі сирітські роки поета, постійне знущання пана, а також велику мрію малого Шевченка стати малярем в інсценізації "Тарасова доля" за твором С.Васильченка "Тарасові шляхи".

Також на сцені ожив образ молодого Шевченка та княжни Варвари Рєпніноі, яка була безмежно закохана в поета, в його витончену душу та його талант.

Протягом заходу прозвучали твори Кобзаря, покладені на музику, а також пісні, в яких народ береже і оспівує велике ім'я Тараса Шевченка та його Кобзар, що став Біблією для українців.

Вдячні галичани та учасники заходу виконали безсмертний Заповіт та поклали квіти до пам'ятника Т.Г.Шевченку.

Також всі присутні мали можливість переглянути виставку "Кобзар у вишиванці», яка була розгорнута в районному Народному домі.

Джерело: Галицька РДА

Прочитано 714 раз

Останні новини

В Галичі пройде тренінг "Жіноче лідерство та мотивація"

24 вересня в Галичі відбудеться тренінг "Жіноче лідерство та мотивація" для жінок. Читати далі...

В Бурштині відкрили нове приймальне відділення

 Сьогодні в Бурштинській громаді подвійне свято, адже відкривалися два стратегічно важливих об’єкти… Читати далі...
Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x