Joomla модули на http://joomla3x.ru и компоненты.
Субота, 08 серпня 2020 08:25

Як проходив фестиваль "Озерце"

Вчора, 7 серпня, відбувся перший фестиваль усної оповіді "Озерце" в одноіменному селі Галицького району Озерце.

Організаторами фестивалю стали експерт з розвитку громад, організатор культурних та громадських ініціатив Левко Довган та письменник, перекладач, есеїст, громадський діяч Юрій Андрухович. "Олюднити хоча б на якийсь час це місце, звернути увагу на такі села, які колись були людними, де точилися різного роду драми, де люди жили, народжувалися, веселилися, помирали, розповідали одні одним про своє життя, свої історії", – пояснив задум Левко Довган.


Своїми розповідями поділилися з глядачами учасники фестивалю з Івано-Франківська, Львова, Одеси, Києва та наша землячка Ярина Квасній.

Атмосферно, затишно і без пафосно - так можна охарактеризувати вчорашній захід. Було досить цікаво поспостерігати як може оживати, здавалось би, вже забута Богом місцина і нагадати про себе хоча б тим, хто звідти родом. Відвідувачі з інтересом розглядали світлини, які були розвішані по території фестивалю, відшукували своїх родичів та поринали в спогади.

 

 

Прочитано 1013 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x