Расширения Joomla 3
Вівторок, 09 березня 2021 14:47

Попри карантин конкурс читців Шевченка відбувся

У Галицькій громаді провели конкурс читців творчості Тараса Шевченка онлайн.  

Як повідомляється на офіційній сторінці Галицької громади в соцмережі, сьогодні відбувся огляд-конкурс читців, метою якого є популяризація творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, виявлення обдарованої молоді, залучення молодих виконавців до заходів, спрямованих на вшанування пам’яті Кобзаря та визначення перспективи розвитку аматорського мистецтва на наступні роки. Цьогоріч, згідно положення Обласного Навчально-методичного центру культури і туризму Прикарпаття, огляд відбувся в режимі онлайн. Участь у ньому активно взяли драматичні колективи та читці всіх закладів культури Галицької громади.


 Згідно рішення журі визначено таких переможців:
Гран-прі отримав читець клубу с.Бринь - Арсен Мисів за твір Т.Шевченка " До Основ'яненка " , керівник О.Пашкевич;
 Перше місце посіла учениця Галицького ліцею " Академічний" - Христина Кушнір за уривок з поеми Т.Шевченка " Відьма " , керівник Н.Сегін;
 Друге місце розділили читці - Юлія Мудрецька БК с. Німшин, керівник О.Грабар, за твір Т.Шевченка " Дівичії очі " та читець БК с. Мединя - Соломія Чмир, керівник П.Іванчук, за уривок з твору Т.Шевченка " Думка ":
 Третє місце посіли читці - Анастасія Братчук за твір Шевченка " "Тополя", керівник П.Николин;
читець БК с.Крилос - Вікторія Фіголь за твір Шевченка " Думка ", керівник Л.Мушура; та читець клубу с.Поплавники - Ірина Казюк за твір Тараса Шевченка " Ми в купочці колись росли ", керівник Н.Пляс.


Також на високому рівні в огляді прийняли участь драматичні колективи - Зразковий аматорський драматичний колектив "Юність" НД Галицької міської ради , керівник М.Грицик, з уривком інсценізації " Тарасова доля" за твором С. Васильченка "Тарасові шляхи" та зразковий аматорський драматичний колектив БК с. Залуква, керівник І. Сорочинська з інсценізацією про важке дитинство маленького Шевченка "Сирітська доля".

Володар гран-прі - читець клубу с. Бринь - Арсен Мисів та володарка першого місця огляду - учениця Галицького ліцею "Академічний" - Христина Кушнір представляли Галич на обласному онлайн огляді читців, присвяченому 207- ій річниці від дня народження Т.Г. Шевченка, який відбувся 4 березня в Обласному Навчально-методичному центрі культури і туризму Прикарпаття. Кращі читці стали учасниками літературно-мистецького відеопроекту "Єднаймо душі словом Кобзаря".

Прочитано 248 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x