П'ятниця, 17 грудня 2021 22:27

Нововиявлені об’єкти культурної спадщини Галича: перспективи дослідження та виготовлення облікової документації

У картинній галереї Національного заповідника «Давній Галич» 17 грудня 2021 р. відбувся колоквіум «Нововиявлені об’єкти культурної спадщини Галича: перспективи дослідження та виготовлення облікової документації».

Заступник генерального директора Заповідника з охорони культурної спадщини В. Дідух презентував літературу, яка популяризує пам’ятки Галича. Він наголосив, що популяризація пам’яток історії та культури є важливою складовою роботи Заповідника, зокрема відділів охорони культурної спадщини та інформаційно-видавничого.

Старший науковий співробітник відділу охорони культурної спадщини А. Чемеринський розповів про те, що відділ опікується 161 пам’яткою. На кожну пам’ятку готується облікова документація, паспорти. На нововиявлені пам’ятки готують облікову документацію, після чого їх подають на облік в державний реєстр. А. Чемеринський розповів про колону Голуховського та пам'ятки мілітарної історії, якими займався відділ і надалі докладає зусилля, щоб їх облагородити й відзнакувати як туристичні об'єкти. Ці пам'ятки можуть бути цікавими для відвідувачів.

У науковій дискусії взяли участь С. Побуцький, Н. Качковська, М. Бацвін, Р. Мацалак, В. Дідух. Працівники наголосили, що важливо виявляти, досліджувати, охороняти і популяризувати пам'ятки культури з метою відродження історичної справедливості щодо Галича.

Джерело: НЗ «Давній Галич», М.Костик

Прочитано 366 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x