Середа, 08 грудня 2021 23:25

У Крилосі обмінялися досвідом втілення соціальних проєктів

В перші дні грудня жителі Крилосу мали змогу приймати гостей з благодійної організації «Українська освітня платформа».

В рамках другого освітнього модулю Школи відповідального служіння, на Парафію Успіння Пресвятої Богородиці прибули найкращі тренери Української освітньої платформи, щоб протягом трьох днів краще познайомитися з громадою та поділитися досвідом реалізації соціальних проєктів.

Найбільш активно та плідно ці дні пройшли для парафіяльної волонтерської спільноти «Крилос Новітній», адже саме вони мали змогу отримати масу нової та надзвичайно корисної інформації і практичних навиків для подальшої праці і розвитку спільноти. Разом вчилися комунікувати, продуктивно вести спільнотні та парафіяльні соцмережі, залучати ресурси для втілення в життя нових парафіяльних проєктів.

Навчання проводились з благословення, духовного супроводу та активної підтримки парафіяльних священників Ярослава Жолоба та Михайла Дзуля.

Особлива подяка їмості Анні Жолоб, п. Олі Прунько і всім хто подбав, щоб гості та волонтери почували себе комфортно і затишно.

Джерело: Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Прочитано 198 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x