Понеділок, 24 квітня 2017 13:49

У с. Коростовичі відбулася свята Місія

23 квітня, парафію Св. Бориса і Гліба села Коростовичі, Бурштинського протопресвітеріату, з нагоди завершення святої Місії відвідав Владика Йосафат Мощич, єпископ-помічник Івано-Франківської Архієпархії.


На парафії села Коростовичів вже третій день як отець Олексій Саранчук провадив святу Місію, тим самим заново розпалюючи у людей віру та відновлюючи їхні відносини з Богом. Запалені любов'ю до Бога та ближніх, парафіяни з особливою радістю очікували на приїзд свого духовного батька, адже присутність Архієрея є виявом особливої Божої благодаті для вірних.

Зустрічати Владику прийшла уся громада села і на чолі з своїм парохом отцем Любомиром Іваночком запросили Єпископа очолити Божественну Літургію. Разом з Владикою за парафіян молилися також отець-парох Любомир Іваночко, отець-реколектант Олексій Саранчук та протопресвітер Бурштинський Дмитро Шмігель. "У ці щасливі дні Воскресіння Ісуса будьмо віруючі, а не невіруючі", - виголосив Архієрей у своїй проповіді, заохочуючи вірних до "вірності Богу".

По завершенні Літургії усі присутні вийшли на церковне подвір'я для освячення Хреста, що символізує проходження святої Місії та є наочним знаком відкупительної жертви Христа. Опісля Владика Йосафат уділив усім парафіянам своє архієрейське благословення.

Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Прочитано 1667 раз
Увійдіть, щоб залишити коментар