Середа, 26 квітня 2017 22:59

У Галичі відзначили День Чорнобильської трагедії

"Чорнобиль! Його забуть не дозволя майбутнє" - під такою назвою в читальній залі Галицької центральної бібліотеки відбувся вечір пам’яті з нагоди відзначення в районі річниці Чорнобильської катастрофи.

Згадати трагічну дату в історії України зібралися ліквідатори аварії на ЧАЕС, представники влади та громадськості. Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували тих, хто ціною власного життя врятував світ від глобальної катастрофи.

Від районної влади слова подяки "чорнобильцям" висловив керівник апарату райдержадміністрації Іван Зельманович. "Я схиляю голову за Вашу самовіддану та жертовну працю, адже завдяки Вашій сміливості вдалося зупинити ланцюгову реакцію смерті, рятуючи людство",- наголосив Іван Михайлович.

Зі сльозами на очах згадували події 26 квітня 1986 року учасники ліквідації наслідків аварії Дмитро Сірко та Марія Рудик. У своїх виступах вони поділилися існуючими проблемами та закликали владу забезпечити соціальні гарантії постраждалих від Чорнобильської аварії та ліквідаторів.

Працівники культури представили присутнім цікавий тематичний концерт, а працівники бібліотеки організували книжкову виставку "Чорнобиль: трагедія, подвиг, пам'ять".

Джерело: Галицька РДА

Прочитано 675 раз
Увійдіть, щоб залишити коментар