Вівторок, 02 травня 2017 12:22

Владика Йосафат відвідав с. Кінчаки

30 квітня, у неділю Мироносиць, Владика Йосафат Мощич, Єпископ-помічник Івано-Франківської Архієпархії, здійснив пастирські відвідини парафії Архистратига Михаїла с. Кінчаки, Галицького протопресвітеріату.

Протягом усього часу відвідин між Владикою та парафіянами перебувала атмосфера щирості, радості та любові, у якій усі спільно молилися за своєї рідне село та Батьківщину Україну. Божественну Літургію за парафіян очолив Преосвященний Владика Йосафат, якому співслужили отець-парох Василь Полек та отець Руслан Червінський.

У своєму слові до вірних Єпископ звернув увагу на слова недільного Євангелія від Марка про Мироносиць, які "йшли до гробу померлого, а зустріли воскреслого". "Христос живий і ми можемо Його зустріти тут, у себе на парафіях", - ствердив Владика.

По завершенні Літургії Архієрей відслужив Панахиду присвячену 70-ій річниці операції "Вісла" - жертвам примусово переселених українців з їхніх етнічних земель. Опісля, Архієрей, покладаючи руки на кожного, уділив усім присутнім своє архієрейське благословення.

Джерело: Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Прочитано 962 раз
Увійдіть, щоб залишити коментар