Середа, 03 травня 2017 13:27

"Книгоманія-2017"

В Івано-Франківській обласній бібліотеці для дітей зібралися лідери дитячого читання, найактивніші, найерудованіші діти області – переможці міських та районних конкурсів, організатори дитячого читання, працівники дитячих бібліотек районів та міст області.

Бурштин представляли учениця 6 класу Бурштинської ЗОШ  №1 І -ІІІ ст. Торконяк Вероніка та учениця 7 класу Бурштинської  ЗОШ  № 1 І-ІІ ст. Лугова Софія.

Напередодні, 26 квітня, Бурштинська міська бібліотека для дітей взяла участь у Всеукраїнському конкурсі дитячого читання "Кращий читач року-Книгоманія 2017".

Сьогодні у час новітніх технологій, коли дитину простіше уявити за комп’ютером, ніж за книгою, завдання вчителів та бібліотекарів – донести цінність книги до читача.

Саме з такою метою, щоб привернути увагу дітей до читання, за сприянням громадської організації "Форум видавців" Національної бібліотеки України щорічно проводиться Всеукраїнський конкурс дитячого читання "Кращий читач року". Він проводиться, як творче змагання дітей, які люблять книгу і багато читають.

Бурштинська міська бібліотека для дітей гостинно відчинила свої двері для переможців третього етапу конкурсу, який проходив на рівні загальноосвітніх закладів міста.

Переможцями цього етапу стали: Торконяк Вероніка (6 клас ЗОШ №1) та Лугова Софія (7 клас ЗОШ №1), які взяли участь у четвертому обласному етапі “Книгоманія-2017″.

При визначенні переможців брали до уваги оцінку щоденника читача, інтелектуальний рівень знань дітей, відповіді на запитання тестів.

На обласному рівні місце посіла учениця 7 класу ЗОШ №1 – Лугова Софія. Діти були нагороджені дипломами "Кращий читач року-Книгоманія 2017". Для них було організовано перегляд фільму у кінотеатрі "Люм’єр" і святковий обід.

Відділ культури, туризму і зовнішніх зв’язків Бурштинської міської ради вітає учасницю конкурсу – Лугову Софію із перемогою та висловлює  щиру подяку працівникам міської бібліотеки для дітей за організацію проведення та сприяння участі дітей у Всеукраїнському конкурсі дитячого читання "Кращий читач року-Книгоманія 2017".

Саме любов до книги та читання, яку привили з раннього дитинства батьки, вчителі, бібліотекарі і привело ученицю нашого району майже до перемоги.

Бібліотекарі зазначають, що саме завдяки такого роду конкурсам у дітей виробляються навички самостійної роботи з книгою, підвищується якість і ефективність процесу читання. І разом з цим популяризується найкращі надбань української і світової класичної й сучасної літератури.

Прочитано 707 раз
Увійдіть, щоб залишити коментар