Понеділок, 20 листопада 2017 15:31

У с. Медуха відбувся захід, присвячений річниці УПА

У неділю в с. Медуха, яке у всі часи славилося патріотами, відбувся мистецький рейд "Стежками слави УПА".

Ведуча вечора завклубом Галина Костишак розповіла односельчанам про участь медухівчан у визвольній боротьбі ОУН-УПА. З гордістю і шаною згадали тих, хто боронить Україну на східних кордонах.

Хвилиною мовчання присутні пом’янули юного героя Андрія Добровольського із сусіднього с. Тустань, який загинув в АТО у 21 рік.

Також учасники заходу вшанували Романа Костишака, який три роки на Сході України відстоював мир і спокій галичан, а зараз перебуває у короткотерміновій відпустці у селі. Спілкуючись з односельцями, Роман сказав: "Такі патріотичні концерти сьогодні потрібно проводити у кожному місті й селі, щоб наш народ не зневірився, не впав духом, а підтримував бійців на Сході. Тоді лише ми переможемо".

У мистецькому рейді взяли участь учні та вчителі місцевої школи, сільські аматори та колективи Галицького районного Народного дому.

На завершення дійства слово мала начальник відділу культури райдержадміністрації Марія Іваськів, яка розповіла про мету таких заходів у районі. Побажала всім єднатися у непростий для України час і зберігати пам’ять про тих, хто віддав життя, щоб ми мали свою державу.

Сільський голова Ігор Вітовський подякував присутнім за участь у патріотичному заході, а виступаючим - за високу виконавську майстерність. Побажав всім миру і добра на довгий вік, на многії літа, любити Україну та пам’ятати її героїв.

Прочитано 919 раз
Увійдіть, щоб залишити коментар
jtemplate.ru - free extensions Joomla