Вівторок, 11 вересня 2018 23:03

У Поплавниках та Куничах вогнеборці ліквідували пожежі

Минулої доби вогнеборці ліквідували 2 пожежі в Галицькому районі.

Так, 10 вересня о 13:55 в селі Поплавники сталася пожежа господарської будівлі. Вогнем знищено покриття стайні. Попередня причина виникнення пожежі – необережне поводження з вогнем з боку власника.

10 вересня о 16:59 в селі Куничі Галицького району виникла пожежа господарської будівлі. Вогнем пошкоджено покриття господарської будівлі, знищено 2 тонни грубих кормів. Попередня причина виникнення пожежі – коротке замикання електропроводки.

До слова, мало не щодня на Прикарпатті трапляються випадки загорання в природних екосистемах. Тож рятувальники застерігають суворо дотримуватися правил пожежної безпеки та не провокувати пожеж в природних екосистемах. Перш за все, не слід випалювати суху траву та сміття на присадибних ділянках, розводити відкритий вогонь поруч із господарськими будівлями, а також залишати недопалки та сірники на сухій трав’янистій підстилці.

Тішить, що більшість свідомих краян не нехтують такими правилами, але для багатьох вони є невідомі, тому така робота рятувальників є досить ефективною, про що свідчить зменшення кількості пожеж сухостою та сміття.

Рятувальники нагадують громадянам, що спалювання сухої рослинності може спричинити руйнування родючого шару ґрунту, загибель тварин, а також неконтрольоване поширення вогню.

Під час відпочинку на природі, необхідно пам'ятати, що порушення правил пожежної безпеки несе загрозу не лише навколишньому середовищу, але й, в першу чергу, життю та здоров'ю людей.

Джерело: Управління ДСНС в Івано-Франківській області

Прочитано 729 раз
Увійдіть, щоб залишити коментар