П'ятниця, 08 лютого 2019 13:17

Стали відомі причини смерті 14-ти річної дівчини

14-річна дівчинка з Галицького району померла від грипу з ускладненнями.

Трагедія сталася нещодавно і районом ширилися чутки щодо причин та наслідків даної ситуації. До невтішних новин додалася хвиля закриття навчальних закладів району на карантин.

Сьогодні, 8 лютого, під час брифінгу в Івано-Франківську медики офіційно розставили усі крапки над "і". За їхніми словами дівчинка померла від ускладнень, які викликав грип. Більше деталей стане відомо після того, як департамент охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА завершить службове розслідування.

Також медики повідомили, що станом на 4 лютого на грип та ГРВІ на Івано-Франківщині захворіли 4878 осіб, з них понад 3000 – це діти.

У лікарні госпіталізовано 214 осіб. 

 

Як наголошує Лариса Боришкевич, головний спеціаліст департаменту охорони здоров‘я з питань терапії, цифра хворих насьогодні може відрізнятися, оскільки дорослі переважно лікують себе самі та не звертаються до лікарів, а тому зафіксувати їх до загальної статистики неможливо. А також наголосили про групу ризику, у якій знаходяться – вагітні, люди з надлишковою вагою, ті, хто приймає багато аспірину, хворіє на цукровий діабет тощо. Грип проявляється високою температурою, ломотою в тілі та світловою сльозотечею. Звернутися до лікаря потрібно обов‘язково, адже ускладнення можуть виникати вже на третій день.

Прочитано 594 раз
Увійдіть, щоб залишити коментар
jtemplate.ru - free extensions Joomla