Понеділок, 09 вересня 2019 12:58

Галицький район накрило пилом з золовідвалу Бурштинської ТЕС

Сьогодні на територію Бурштинської ТЕС знову завітала екологічна інспекція і, мабуть, за іронією долі шквальний вітер підняв стіну золи, яка в даний момент розноситься вітром на прилеглі села та краї, що створює небезпеку для пересування транспортних засобів.

Голова районної державної адміністрації терміново скликає нараду, про що йтиметься на ній, ми розповімо дещо пізніше. Наразі відомо, що громадський активіст Василь Абрамів знаходиться на території золовідвалів та фіксує дане явище. На місце події активіст викликав представників Рогатинської районної санітарно-епідеміологічної станції, які невдовзі мають прибути на місце події.

Складається враження, що керівництво підприємства Бурштинська ТЕС продовжує нехтувати засобами безпеки та не користується зрошувальною системою, яка мала б утримувати золу. Напевне у своїх коментарях вони знову пояснюватимуть, що хтось вкрав болти з труб зрошувальної системи чи щось схоже, і саме це припинило власне водопостачання на даний об'єкт А ми, як свідомі громадяни, маємо нарешті більш грунтовно об'єднатися заради протистояння даному підприємству і зупинити зухвале знущання над навколишнім середовищем та нашим здоров'ям.

Тільки за декілька місяців ситуація з пилінням на золовідвалах у таких масштабах повторюється вдруге і, на нашу думку, тільки штрафи та санкції зможуть повернути керівництво даного підприємства до відповідального керування даним об'єктом.

Прочитано 1452 раз

Media

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x