Шаблоны Joomla 3 тут
Вівторок, 17 березня 2020 16:59

Країни ЄС спільно з Україною допомагають перетнути кордон тим українцям, котрі застрягли в дорозі

Про евакуацію наших громадян, які “застрягли” на кордоні зі Словаччиною та Польщею повідомив на своїй сторінці соцмережі Голова Державної Митної Служби Максим Нефьодов.

Як говориться в повідомленні Україна та Словаччина домовились про “піший” перехід для наших громадян до 22 березня, 19:00. Відсьогодні з 9-ої ранку на пункті пропуску “Вишнє Нємецьке - Ужгород” сторони організовують централізоване перевезення громадян України на автобусі через кордон: формально перетнути пішки цей ПП не можна, лише на авто.

 Українські прикордонники на “червоній” лінії вимірюють температуру тіла, далі громадян розміщують в автобусі, який прямує на паспортний та митний контроль. Коли автобус перетинає межі пункту пропуску, людей висаджують. Процедура проходження кордону займає 15-20 хв. Станом на зараз евакуації чекає близько 100 наших громадян.

Україна продовжує евакуацію наших громадян із пункту пропуску “Ягодин”, що на кордоні з Польщею. Цієї ночі евакуювали 890 українців.

Як повідомляють прикордонники, ще 1550 осіб транспортували з Рава-Руської та 950 — з Краківця.

Прочитано 442 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x