Шаблоны для Joomla 3 здесь
Вівторок, 31 березня 2020 15:41

Оперативна інформація щодо ситуації з коронавірусом

Згідно інформації КНП «Галицький центр первинної медико-санітарної допомоги» ГРР інформує, що станом на 10:00 год 31.03.2020 р. хворих з підозрою на коронавірусну інфекцію в районі немає.

Стан захворюваності на ГРВІ: у період з 30.03 по 31.03 на прийом до лікарів КНП «Галицький центр ПМСД» ГРР звернулось 14 людей в т.ч. 6 дітей.

Постійно відслідковується інформація про осіб, які повернулись з-за кордону. Сімейними лікарями ведеться медичне спостереження. Стан здоров’я даних осіб задовільний.

На жаль, гірша ситуація у сусідів. За офіційною інформацією Рогатинського міськміжрайонного відділу ДУ «Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України» у мешканця м. Бурштин лабораторно підтверджено захворювання на коронавірус.

Згідно даних КНП «Центр ПМСД» Більшівцівської ОТГ, у період з 30.03 по 31.03 на прийом до лікарів КНП «Центр ПМСД» Більшівцівської ОТГ звернулось 33 людей в т.ч. 11 дітей.

З них виявлено пневмонії у 1 особи (особу – направлено в КНП «Галицька лікарня»); ГРЗ – 8 осіб, в тому числі дітей 8.

Згідно з офіційним повідомленням начальника Рогатинської міськміжрайонної філії ДУ «Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України» станом на 08:00 31.03.2020 р. зареєстровано 5 повідомлень про підозру на коронавірусну інфекцію COVID-19 жителів Більшівцівської ОТГ (4 осередки – с. Кукільники, 1 осередок – с. Загір'я). На даний час біологічний матеріал знаходиться у процесі дослідження.

Залишайтесь вдома, без потреби не виходьте на вулицю! Бережіть здоров’я своє, близьких та сусідів!

 

Прочитано 869 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x