Шаблоны Joomla 3 тут
Середа, 08 квітня 2020 22:48

У с. Медуха встановлять контрольно-пропускний пункт

8 квітня 2020 року під керівництвом голови райдержадміністрації Сергія Канюки відбулося позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Слухали питання про додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи на період карантину.

За результатами засідання ухвалено ряд рішень задля убезпечення жителів району від COVID – 19.

Зокрема, встановити у с. Медуха, на межі з Тернопільською областю, контрольно-пропускний пункт, де буде здійснюватися температурний скринінг. Особи із підозрою на гострі респіраторні захворювання скеровуватимуться на додаткові обстеження.

Окрім того, запроваджуються додаткові обмежувальні заходи щодо пересування та перебування людей в громадських місцях у період вихідних та святкових днів (з 00.01 суботи до 6.00 першого робочого дня після вихідних (святкових) днів, починаючи з 13.00 11 квітня 2020 року).

Також членами комісії затверджено порядок дій для органів місцевого самоврядування при похованні померлих від коронавірусної хвороби (COVID-19.)

Джерело: Галицька РДА

Прочитано 895 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x