Статьи и обзоры nachodki.ru
Четвер, 07 травня 2020 11:24

На Івано-Франківщину доставили чергову партію індивідуального захисту для медиків

Сьогодні на Прикарпаття надійшов черговий вантаж засобів індивідуального захисту обсягом 25 метрів кубічних.

«Вантаж ми отримали за підтримки Офісу Президента України та Уряду як допомогу для 12 медичних закладів першої лінії, де лікують хворих на COVID-19. Наголошую, що захист медиків є пріоритетом для керівництва держави та області. Ми сьогодні отримали понад 1000 костюмів, 6.5 тис. захисних щитків, 77 тис. масок-респіраторів та 1050 бахил. Найближчими днями ці засоби буде передано медикам області», - розповів голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів.

За його словами, в області значно збільшено кількість ПЛР-діагностики, спостерігається тенденція одужання медпрацівників. Потребу 12 лікарень першої лінії повністю забезпечено засобами індивідуального захисту не менше ніж на місяць і ведеться робота над забезпеченням такими засобами інших лікарень.

«Дякую керівництву держави, волонтерам, громадським організаціям і благодійним фондам за сприяння у захисті наших медичних працівників, які перебувають на першій лінії боротьби з COVID-19», - зазначив Віталій Федорів.

Джерело: ІФ ОДА

Прочитано 507 раз

Останні новини

В місті Галич трапилась ДТП

На автошляху Н-09 в місті Галич трапилася дорожня пригода  Читати далі...
Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x