Компоненты, модули, шаблоны и другие Расширения Joomla
Четвер, 14 травня 2020 11:07

Коли відкриються садочки і запуститься міжміський транспорт?

Попри зниження швидкості розповсюдження коронавірусної інфекції карантин продовжуватимуть. Складається враження, що до моменту винайдення вакцини.

Наразі влада не планує відкривати садочки, а тим паче запускати міжміський транспорт. Як повернутися на роботу, якщо вдома є діти, і транспорт не працює - питання дня для багатьох українців. Адже з послаблення карантину певна частина бізнесу відновила свою роботу, однак тепер їхні працівники не мають можливості туди потрапити. У зв’язку з чим в суспільстві Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля почали називати "хронічний почекун".

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявляє, що для наступного пом’якшення карантину може знадобитися кілька тижнів, а умови для відкриття садочків ті ж, що й для запуску міжміського транспорту, про це повідомила Українська Правда: "У нас є план поетапного виходу з карантину. Чітко розписано, коли запрацюють дошкільні, навчальні заклади і як буде відбуватися послаблення карантинних умов і перехід до адаптивного карантину.

Є маса звернень від усіх галузей, які страждають через карантин. Але тут стоїть вибір між десятками тисяч людей, які можуть загинути через коронавірус, якщо ми зараз вийдемо  і не перейдемо до адаптивного карантину, або різко припинимо під час зростання епідемії в країні  до нормального життя.

На жаль, ми мусимо зараз дотерпіти. Хоча б ще декілька тижнів, можливо, місяць – отримати позитивні результати, коли ми понижаємося в кількості захворілих і зростаємо в кількості людей, які одужали.

Діти є безсимпотмними хворими. Вихователі в садках також мають право на свій захист, здоров’я і нехворобу. Тому питання садків буде розглядатися тоді, коли буде розглядатися питання міжміського і приміського транспорту".

Нардепи зокрема зауважували, що чиновнику зі службовим авто та водієм легко говорити про ситуацію з громадським транспортом, мільйони ж українських громадян не мають змоги пересуватися, зокрема власники малих бізнесів, які в умовах стрімких втрат доходу не можуть організувати доїзд своїх працівників до місць роботи.

Шмигаль у відповідь продемонстрував графіки захворюваності в Україні та інших європейських країнах та повторив, що Україна йде за сценарієм Польщі — помірного виходу з карантинних обмежень, щоб не допустити обвалів системи охорони здоров’я, як в Іспанії та Італії (з сотнями померлих від коронавірусу за добу).

Прочитано 461 раз

Останні новини

У галицькому лісі нищать рідкісні гриби

У галицькому лісі нищать рідкісні гриби. Про це повідомляють в соцмережі на сторінці Галицького НПП: Читати далі...

Сім'ї знову отримуватимуть "пакунок малюка" при народженні дитини

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про… Читати далі...
Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x