Joomla модули на http://joomla3x.ru и компоненты.
Понеділок, 25 травня 2020 14:28

Куди вивозити сміття і чому тема сміттєпереробного заводу знову актуальна?

Жителі сіл Німшин та Демешківці перекрили дорогу до сміттєзвалища.

Люди обурені, що, попри те, що дане сміттєзвалище вже роками рахується закритим, щоденно сюди продовжують звозити сміття.

Останньою краплею стало те, що сміттям засипали озера, поруч зі звалищем.

До громадських активістів приїхали представники районної влади. Після перемовин вирішили, що з 26 травня припиняється вивезення сміття до моменту прийняття якогось спільного рішення щодо даного питання. На вимогу людей, в середу, 27 травня, має відбутися виїздна комісія, де будуть обговорені перші кроки вирішення проблеми.

Однак, що можна вирішити і змінити в такий короткий термін - невідомо. Завод за тиждень не з’явиться, як і не виділять нову ділянку під сміттєзвалище. Адже хто сьогодні з сільських чи міських голів району погодиться виділити площу в себе під таке призначення. Означає це те, що Галицький район врешті-решт опинився в ситуації, коли тема сміттєпереробного заводу знову стане не лише актуальною, а і нагальною. Вже не залишилося ні часу на роздуми, ні місця для довгих обговорень. 

Прочитано 923 раз

Media

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x