Joomla модули на http://joomla3x.ru и компоненты.
Понеділок, 15 червня 2020 10:06

Послаблення карантину на Івано-Франківщині відміняється

Прикарпаття увійшло до переліку областей, в котрих умови карантину наразі не послабляться.

Станом на 14 червня до другого етапу карантину, що передбачає послаблення карантинних обмежень, не готові 10 областей і місто Київ.

За даними МОЗ, перейти на наступний етап послаблення обмежень не можуть Вінницька, Волинська, Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Рівненська, Тернопільська, Чернівецька та Чернігівська області, а також місто Київ.

Перехід областей до другого етапу карантину можливий за умови відповідності епідситуації в області визначеним критеріям:

1) інцидентність (кількість нових випадків COVID-19 за останні 7 днів на 100 000 населення) становить менше як 12 на 100 000 населення (тижневий рівень захворюваності на 100000 населення в період умовного піку епідемії на території України + 50%);

2) завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, становить менше як 50% (достатня кількість для забезпечення стаціонарної допомоги хворим за визначеного рівня захворюваності та з урахуванням резерву на випадок її зростання);

3) охоплення тестуванням не нижче за рівень інцидентності — тобто середня кількість тестувань (методами полімеразної ланцюгової реакції та імуноферментного аналізу) протягом останніх 7 днів становить понад 12 на 100000 населення.

Наразі 10 областей і місто Київ не можуть перейти до послаблення карантину через невідповідність першому критерію – кількість нових випадків перевищує 12 на 100000 населення за тиждень.

Прочитано 841 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x