Середа, 05 серпня 2020 23:42

У Більшівцях помер учасник війни з Росією

Вчора, 4 серпня, помер учасник Революції Гідності, доброволець Возняк Олександр Мирославович з смт Більшівці.

"Не витримало проопероване серце-помер надвечір 04.08.2020 р. наш Захисник Возняк Олександр Мирославович. Родом з Івано-Франківської області Галицького району смт Більшівці.

Майданівець - учасник революції гідності -, доброволець, воював з весни 2014-го в АТО в складі другого добровольчого батальйону НГУ згодом в батальйоні ім. Кульчицького, проходив службу в 130 окремому розвідувальному батальйоні ЗСУ. Звільнений в запас.

Під час боїв за Словянськ 2014-го року добровільно неодноразово ходив в розвідку в тил сепаратистів з відки влучно здійснював коректування вогнем нашої артилерії, що завдавало колосальних втрат терористам. Приймав участь у деблокуванні оточених розвідників 25 бригади ВДВ в Славкурорті. Зарекомендував себе як як сміливий, відданий патріот своєї Батьківщини!!! ПОХОРОН 06.08.2020 о14:00 на сільському кладовищі в смт Більшівці." - написав ну групі "Івано-Франківське обласне об'єднання воїнів та інвалідів АТО" начальник відділу соціальної підтримки ветеранів та внутрішньо переміщених осіб в обласному департаменті соціальної політики Володимир Глизнер.

Вічна пам’ять! Герої не вмирають!

Прочитано 986 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x