Неділя, 06 березня 2016 14:09

Весняні пожежі

Кожного року в газетах, в інтернеті, по телевізору безліч повідомлень про спалювання трави, про шкідливість цього для екосистеми, та люди вперто продовжують це неподобство. Восени та ранньою весною з різних місцевостей знову чути про підпали.

Минулого року тривалий час можна було спостерігати почорнілий берег місцевого пляжу з боку Галич-Заріки, нижче старого мосту. Доки природа змогла хоч трошки себе відновити, почалась спека і пляж більшу частину літа виглядав просто жахливо.

Цьогоріч «прикрасити» вирішили місцевість між мостами. Вчора ввечері невідомі підпалили траву і полум’я швидко почало розносити вітром. Невідомо, чим закінчилось би все, адже на шляху була ще велика ділянка з висохлою травою, деревами і, зрештою, з старим мостом, котрий, як відомо, має дерев’яну основу.

На щастя галичани вчасно повідомили пожежників, які дуже оперативно спрацювали і буквально за 7 хвилин після дзвінка вже були на місці і швиденько впорались з вогнем.

Як боротись з таким впертим рагулізмом галичан і коли за це почнуть відповідати винні – невідомо. Прохання до мешканців – вчасно повідомляти про такі випадки і пояснювати місцевим рагулям, що це таки дуже небезпечно і шкодить природі.

Прочитано 1130 раз
Увійдіть, щоб залишити коментар