http://nachodki.ru/

Цьогоріч за кошти з обласного бюджету розвитку в Галичі буде профінансовано два об′єкти.

Наскільки владі Галича вдасться впорядкувати рекламні вивіски - побачимо вже незабаром.

30 грудня 2020 року у КП "Галичводоканал" затвердили нові графіки вивезення сміття в Галицькій ОТГ на 2021 рік.

 З нагоди Міжнародного дня волонтерів 7 грудня міський голова Галицької ОТГ Олег Кантор запросив до круглого столу волонтерів міста.

Дорогі галичани!

Щиро дякую Вам за кредит довіри, наданий мені 15 років тому.

Майже рік тому, в листопаді 2019 р. у м. Галичі, по вул. Караїмська, 21 - де впродовж століть знаходився храм караїмів, було встановлено основу та колону - пам’ятний знак. Його було виготовлено з піщаника. Поруч знака висаджено зелені насадження – деревця туй.

Сьогодні команда народного депутата України Ігоря Фріса привезла відремонтований апарат ШВЛ до КНП «Галицька лікарня», де лікують хворих на коронавірус.

У п’ятницю керівництвом департаменту охорони здоров’я ОДА здійснено виїзд на територію комунального некомерційного підприємства «Галицька лікарня» задля ознайомлення зі спроможністю будівництва на території лікарні окремого центру для лікування пацієнтів із спінальними травмами та пролежнями.

Новий рентгенівський апарат в КНП "Галицька лікарня" готовий працювати.

У львівському госпіталі помер учасник війни на Сході з Галича.

4 серпня на засіданні Конкурсної ради «Конкурсу ініціатив місцевих карпатських громад» (конкурсного набору грудня 2019) затверджено перелік 45 проєктів-переможців.

Вже третій тиждень поспіль у візит-центрі м. Галич проходять робочі зібрання представників районної, міської влади, заповідників та громадськості, на яких формується стратегія розвитку Галича.

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x