Понеділок, 28 березня 2016 11:44

Зроби сам

26 березня галицькі активісти вже традиційно зібралися навести лад в парку. До них долучився доброволець полку "АЗОВ" Іван Юськевич, котрий на даний момент перебуває на ротації вдома.

 

За березневою традицією, коли збираємося на акцію "Зробимо Україну Чистою", погіршується погода. Ніби хоче випробувати нас. Але, попри похмурий настрій суботи, температура повітря дозволила виконати заплановане. Хочу відмітити вкотре, що цьогорічне прибирання не супроводжувалося горами сміття і в нас був час зайнятися облаштуванням дитячого майданчика. Ми встановили дві нові фігури з шин, позгрібали гори листя, почистили пісочницю, повернули лавки на їхні місця, тощо. Стосовно шинових фігур, маю надію, що вони доживуть до моменту, коли ми їх розмалюємо.

Під час прибирання з Ольгою Гургулою сталася весела ситуація. Проводжаючи доньку до музичної школи, Оля парком водночас продовжувала збирати сміття. Але перед тим як перейти дорогу, вирішила залишити пакет на узбіччі. У цей момент повз проїзжала автівка, водій котрої почав сварити активістку. Просинається свідомість, що не кажіть.

Натрапляли і на такіі небезпечні предмети. 

І на останок про позитивне: ввечері, як і планувалося, відкрився сезон галицьких ватр.

Від себе хочу подякувати усім, хто долучився до прибирання, а також запросити на наступну суботу на 11 годину на прибирання набережної з боку Галич-Заріки!

Аріна Сивак

 

Прочитано 1099 раз
Увійдіть, щоб залишити коментар