Понеділок, 04 грудня 2017 16:18

Акція "Від миру в домі до миру в усьому світі" у Галичі

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства". Галичани теж не залишаються осторонь та долучаються.

Так, у рамках цієї акції  30 листопада 2017 року працівниками Галицького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в м. Галичі на Майдані Різдва було проведено акцію: "Від миру в домі до миру в усьому світі".

Представники Галицького РЦСССДМ ознайомили місцевих жителів з  заходами проти насильства та дії щодо захисту прав людини, а також роздали буклети: "Скажемо "НІ"домашньому насильству", "ВІЛ через дружбу НЕ передається", "Скажи "СТОП" торгівцям людьми", "16 днів проти насильства".

1 грудня 2017 року з учнями  Галицької загальноосвітньої школи I-III №1 імені Ярослава Осмомисла фахівцями із соціальної роботи Галицького РЦСССДМ проведено анкетування "Чи знаєш ти свої права", "Проблеми насильства в школі та сім’ї". Також учнів ознайомлено з важливими датами Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства".

Джерело: Галицька РДА

Прочитано 1255 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x