Четвер, 11 січня 2018 16:59

Галицькі атовці просять не використовувати петарди та феєрверки

Нагадати жителям міста та району про те, що поруч з нами живуть атовці - люди, які пройшли війну, вирішили ветерани з ГО "Галицьке районне об’єднання воїнів АТО".

Як саме, розповідає голова спілки ГО "Галицьке районне об’єднання воїнів АТО" Михайло Павлов на сторінці у соцмережі фейсбук.

З метою привернення уваги жителів району та формування у них поваги до учасників антитерористичної операції, Центром допомоги учасникам АТО управління соціального захисту населення районної державної адміністрації спільно з ГО "Галицьке районне об’єднання воїнів АТО" виготовлено та встановлено банер, який застерігає всіх українців не запускати феєрверків та петард, адже звук цієї розваги в цивільному житті є таким самим, як звуки обстрілів на лінії зіткнення, а спалахи феєрверків нагадують бійцям про залп із "граду".

Саме ці бездумні розваги українців не дають можливості бійцям відпочити та реабілітуватись вдома, спокійно відсвяткувати свята, адже кожен спалах і вистріл спрацьовує як тригер і повертає думки солдата назад, на війну, в пекло, саме у той період, коли у нього було кілька секунд, щоб вижити.

А батьки, вдови та діти тих героїв, які не повернулися з війни, смерть яких настала саме під час аналогічних звуків та спалахів, відчувають справжній жах.

ГО "Галицьке районне об’єднання воїнів АТО" та центр допомоги учасникам АТО закликають всіх українців шанувати здоров’я бійців та їх родин і не запускати феєрверків та петард.

Прочитано 2051 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x