Понеділок, 12 лютого 2018 13:46

На подвір’ї Галицької ЦРЛ освятили капличку

Рівно через рік після того, як Президентом України Петром Порошенком було урочисто відкрито новозбудований хірургічний корпус Галицької ЦРЛ, на подвір’ї лікувального закладу знову було людно.

Представники районної влади, департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, духовенства, а також працівники лікарні зібралися у п'ятницю 9 лютого на освячення каплички зі статуєю Пречистої Діви Марії. Церемонію освячення провели о.Йосафат Бойко та галицькі священики УГКЦ на чолі з деканом о. Ігорем Броновським.

Всі, хто був запрошений до слова, відзначали важливість сьогоднішньої події, наголошували на тому, що дане духовне місце буде скріплювати у вірі тих, хто сюди приходитиме, допомагатиме дбати про душу і зцілюватиме духовно.

Голова райдержадміністрації Микола Попович висловив щиру вдячність за жертовність на адресу в.о.директора департаменту охорони здоров’я ОДА Миколи Стовбана, депутатів обласної ради Галини Карп, Володимира Магаля, депутатів районної ради, адміністрації та колективу Галицької ЦРЛ, - тих, хто долучився до спорудження каплички.

"Все, що ми чинимо у своєму житті, має служити для добра наших душ. Нехай матір Божа, фігуру якої ми сьогодні освятили, опікується всіма тими, хто допоміг втілити задум у життя, та всіма Вами, хто прийшов на спільну молитву", - побажав присутнім о. Йосафат Бойко, головний редактор християнської газети "Нова Зоря".

Джерело: Галицька РДА

Прочитано 1942 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x