Понеділок, 19 березня 2018 13:24

Вулицями Галича пройшла Хресна Дорога

Під гаслом "За мир у нашій державі" пройшла традиційна Хресна Дорога вулицями міста Галича вчора, 18 березня. Не зважаючи на різке похолодання та сніг, до неї долучилось чимало вірян.

Молитовне дійство розпочалось з молитви у храмі Різдва Христового, опісля молитовна Хресна хода рушила вулицями міста де зупинялась для слухання розважань які виголошували священнослужителі.

Галичани з молитвами пройшли центральними вулицями міста. На кожній стації читали Євангеліє та розмірковували над Страстями Христовими, співставляючи їх із випробуваннями, які нас оточують у сучасності.

Процесійний хрест, окрім духовенства різних конфесій, несли парафіяни церков Різдва Христового та святого Володимира, вчителі, лікарі, працівники культури, влада району та міста, молодь, батьки, вдови і вдівці, учасники Майдану та ветерани АТО.

Молитовний хід, який був пожертвуваний за мир і спокій в Україні, завершився у храмі, де всі присутні отримали Апостольське Благословення, та мали можливість прикластися до мощей святого Миколая.

На завершення до присутніх звернувся отець-декан Ігор Броновський, який подякував усім, хто, не зважаючи на складні погодні умови, взяв участь у спільній молитві за спокій та встановлення миру в Україні.

Прочитано 2418 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x