Субота, 28 квітня 2018 23:05

Акція з попередження та протидії торгівлі людьми

27 квітня 2018 року в м. Галичі на майдані Різдва відбулася акція «Протидія торгівлі людьми. Ідентифікація постраждалих».

Акцію провели працівники Галицького РЦСССДМ та представники БО БФ «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ» за участю представника управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

Щороку сотні тисяч людей у світі стають жертвами торгівлі людьми, але левова частина випадків торгівлі людьми так і залишається не виявленою. Ідентифікація є ключовим і дуже важливим елементом системи протидії торгівлі людьми та надання допомоги постраждалим. Згідно з міжнародними стандартами роботи з постраждалими, ідентифікація має відкривати їм доступ до негайної допомоги. Причому, це не мусить залежати від того, яка структура першою увійшла у контакт з особою, що ймовірно постраждала від торгівлі людьми.

Під час Акції висвітлювалися масштаби торгівлі людьми, поняття торгівлі людьми, відмінності між нелегальною міграцією та трудовою експлуатацією. Проаналізовано реальні історії людей, які опинилися в тенетах рабства, від вербування, переміщення, переховування, передачі до прямої експлуатації з метою отримання прибутку. Особливу увагу було приділено процедурі встановленню статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми, взаємодії суб’єктів протидії торгівлі людьми у процесі надання допомоги постраждалим.

Не будьмо байдужими до себе, до близьких і оточуючих! Якщо ви самі потрапляли у схожі ситуації чи знаєте про можливі протиправні дії щодо інших людей, звертайтесь до БФ «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ» за телефоном (0342) 75-30-61, до Департаменту соціальної політики за телефоном (0342) 72-35-53 або телефонуйте на національну «гарячу лінію» з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів 0 800 505 501 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів) та 527 (безкоштовно для абонентів Київстар, МТС, Лайф).

Джерело: Галицька РДА

Прочитано 1129 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x