П'ятниця, 01 червня 2018 23:03

Чи зустріне Галич своє 1120-річчя з новими фасадами

Вже не перший рік депутати міської ради обговорювали впорядкування центральної частини міста, зокрема, впорядкування фасадів. Адже останніми роками більшість з них не лише потребує ремонту, але й розмальовані усіма кольорами веселки, хаотично позаклеювані різноманітними рекламними плакатами, завішані банерами.

Звісно, галичани рідко реагують на все це, оскільки звикли і не звертають уваги, але як бачать усе це туристи? Ось кілька прикладів творчого підходу до фасадів у нашому місті.

Сам собі дизайнер – саме так звикли працювати власники крамниць.

Щоб трохи виправити цю ситуацію та довести хоча б центральну частину Галича до цивілізованого вигляду до святкування 1120-річчя, 30 травня відбулося засідання комісії з благоустрою, куди були запрошені підприємці міста, головний архітектор району Крет І. О. та директор Галицького КП "Архітектурно-планувальне бюро" Кривошеєв О. М.

Згідно рішення комісії для кожного підприємця у КП "Архітектурно-планувальне бюро"  виготовлятиметься паспорт фасаду, де вказуватиметься, яким саме він має бути стосовно кольору, вивіски, реклами тощо. Відповідно до нього підприємець по мірі можливостей виправлятиме недоліки.

Розпочинати будуть з найбільш яскравих "порушників". Тож, шановні галичани, очікуйте приємних оку змін!

Прочитано 1354 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x