Понеділок, 04 червня 2018 21:55

Галицькі крамниці як зразок неповаги до споживачів

Як відомо, нещодавно у Галичі відбувся круглий стіл на тему «Правове регулювання споживчої політики», проведений управлінням Держпродспоживслужби, де було порушено багато питань, зокрема і щодо порушення прав споживачів.

Зважаючи на стан Галицьких крамниць та існуючі скарги на порушення прав споживачів, комісія з благоустрою Галицької міської ради відвідала кілька крамниць Галич-Заріки, стан котрих бажає бути кращими.

Побачене просто вражає: відсутність кутків споживача (у жодній крамниці їх не було), антисанітарні умови (сміття, «засмальцовані» стіни, павутина, брудні прилавки), розпивання алкоголю там, де його нібито й не продають.

«Приніс із собою» - так перелякана продавчиня пояснила розпивання алкогольних напоїв у магазині поруч із школою, де відсутні папери не те що на їх продаж, а взагалі будь-яка інформація про власника.

При вході – старий матрац і вішак з незрозумілими речами…

"Клумби" перед магазином також вражають.

Три ящики з сміттям у магазині, поламана і завішана павутинням люстра, брудні столики та стіни, котрі багато років не знали ремонту – і це продуктовий магазин біля автобусної зупинки.

Приємне місце відпочинку для клієнтів...

Ще один приклад крамниці з відсутністю поваги до клієнтів – бардак з різноманітного хламу в кінці магазину, брудний стіл з посудом, де готується кава та чай…

Сама крамниця господарсько-будівельно-продуктового напряму, де можна випити кави і закусити.

Дитячий майданчик, зроблений та доглянутий підприємцем для клієнтів з дітьми.

Крамниця з красивим дизайном дверей. Оскільки капітальний ремонт, напевне, не робився ще з радянських часів, а наповненість товаром величезна, причому він як на прилавках, так і під ногами, то й про стан санітарії важко сказати.

Комісією було вирішено скласти підприємцям попереджувальні акти щодо усунення недоліків. Наступною вже буде перевірка Держпродспоживслужбою, яка вже обмежиться не попередженнями, а величезними штрафами згідно з законом.

Прочитано 2016 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x