Понеділок, 13 серпня 2018 23:32

У Галичі встановили і освятили Меморіальний хрест

У рамках проекту «Пам‘ять Нації» у Галичі було встановлено кам’яний Меморіальних хрест в пам’ять про всіх Героїв, які загинули за весь час тисячолітньої боротьби за Україну, зокрема під час військових дій на сході за понад три роки сучасної війни.

12 серпня 2018 року відбулось урочисте відкриття та освячення пам’ятного знаку за участі голови районної державної адміністрації Миколи Поповича, голови районної ради Павла Андрусяка, голови Галицької міської ради Ореста Трачика, голови ГО «Галицьке районне об’єднання воїнів АТО» Артура Піруса та небайдужих галичан.

Під час заходу сім’ї загиблого учасника АТО із с.Тустань Добровольського Андрія Омеляновича вручено «Орден за мужність» ІІІ ступеня, за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України (посмертно) відповідно до Указу Президента України Петра Порошенка №189 від 27 червня 2018 року.

Джерело: Галицька РДА

Прочитано 1894 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x