Четвер, 26 травня 2016 10:31

Перший табір "Смарагдового джерела"

Івано-Франківська округа розпочала таборове літо СВ УПЮ (Святі Весни улад пластунів-юнаків та пластунок-юначок).

21-22 травня відпочинковий комплекс «Смарагдове джерело» Галицького національного природного парку, про котре ми розповідали (Відпочинок європейського рівня), вам декілька раз, приймав перший табір.

На березі річки Лімниця Івано-Франківська округа розпочала таборове літо СВ-УПЮ. Сюди з‘їхалися пластуни Івано-Франківської округи, щоб творити свою пісню.

«Захід став можливим завдяки підтримки керівництва Галицького національного природного парку та районної влади, за що висловлюємо щиру вдячність від нашого пластового товариства», - повідомила на свої сторінці в старша пластунка Оксана Василик.

Близько 70-ти пластунів з станиць Надвірна, Білі Ослави, Іваниківки, осередків Галич, Цінева, Печеніжин та самостійні гуртки з Української гімназії №1 з‘їхались, щоб позмагатись та показати здобуті потягом року знання та вміння.

Два чудових та сонячних дні пластуни грали спортові ігри, мали тереновий змаг, також позмагалися у інтелектуальному змазі, першість у якому здобули пластуни з Гімназії. Конкурс пісні перемогли «Яремчуки» з Білих Ослав, першість з куховарення отримав гурток «Леви» з Галича, а в маршовій пісні переможцями стала команда з Гімназії. Добре себе показали і пластуни з Надвірни, отримавши другі місця з куховарення, маршової пісні та представлення команди на ватрі. 

В неділю все пластове товариство завітало на Службу Божу у село Пукасівці, де їх радо привітав настоятель храму.

«Сподіваюся, що отриманий досвід на Святі Весни, юнаки та юначки використають у подальшому пластовому житті, а жар ватри буде ще довго зігрівати їхні серця та надихати на нові звершення», - старша пластунка Оксана Василик.

За словами організаторів заходу "Смарагдове джерело" як найкраще підійшло їм за всіма параметрами, потрібними для реалізації проекту.

 

Прочитано 1429 раз
Увійдіть, щоб залишити коментар