П'ятниця, 01 березня 2019 22:41

Галицькі волонтери отримали відзнаки

Приємними нотами розпочалась у п’ятницю 1 березня 29 сесія Галицької районної ради: нагороджували волонтерів відзнаками, присвяченими річниці Майдану та 100 річниці ЗУНР.

Відзнакою Президента України «За гуманітарну участь в антитерористичній операції» нагороджено волонтерів Геннадія Гущука, Олега Мельничука, Надію Петраш, Степана Наконечного, Ольгу Гургулу та Андрія Бранця.

Опісля виступив доброволець, керівник Івано-Франківського осередку ГО "ДІЯ" Василь Абрамів та представив присутнім книгу "Портрети добровольців на війні", котра є унікальним мистецьким проектом. Нещодавно книга отримала премію ім. Богдана Хмельницького за краще висвітлення військової тематики у творах та мистецтві, а також відзначений премією НСЖУ в номінації "Краща журналістська акція". 110 портретів добровольців-захисників, виконані з натури олійними фарбами та графікою, фотографії з війни, цитати добровольців зібрані та видані в книзі-альбомі. На думку В. Абраміва, це видання має бути у кожній шкільній бібліотеці, щоб кожна дитина мала можливість доторкнутись до історії, побачити ці сміливі та благородні обличчя героїв сьогодення.

Ювілейною відзнакою «100 років Західноукраїнської Народної Республіки» від Івано-Франківської обласної ради було нагороджено Олега Мельничука, Ольгу Гургулу, Івана Зобківа та Наталю Медвідь. Також волонтери отримали в подарунок книгу С. Пущенка, календарі УДА та Збірник «Українські перемоги 2014-2018 рр».

Прочитано 1870 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x