Шаблоны Joomla 3 тут
Вівторок, 07 травня 2019 22:58

Мільйон туристів у Галичі - мета, яка гуртує активістів

3 травня у приміщенні візит-центру м. Галича громадська ініціатива «Повернімо давню славу Галича та Дністра» продовжила свою розмову на тему «Мільйон туристів в Галичі? Як?», до якої цього разу долучилося чимало галичан.

Серед них були представники туристичного бізнесу, НЗ «Давній Галич», Галицького НПП, депутати Галицької та Івано-Франківських міських рад, громадські активісти, волонтери, журналісти та небайдужі жителі міста.

Після короткого кола знайомства спеціально запрошений гість, тренер «Школи лідерів», Радислав Петрів ознайомив присутніх з технологією Dragon Dreaming, завдяки котрій можна будь-які мрії втілювати у реальність. Дана технологія передбачає чотири етапи втілення мрії у життя, першим якраз є мріяння.

Чому це так важливо стало зрозуміло, коли модератор зустрічі Володимир Олійник запропонував усім розповісти про Галич його мрії. У результаті процесу мріяння вголос стало зрозуміло, що багато ідей однієї людини перегукуються чи доповнюють ідеї інших, відтак мовчазна мрія одного стає промовистим мотиватором до дії для декількох. Отож, у баченні розвитку нашого міста учасниками можна виділити декілька напрямків.

Громадський діяч Володимир Олійник спочатку зауважив, що варто орієнтуватися не просто на туриста, котрий відвідав музеї, а і залишить в місті гроші, чим дасть поштовх підприємцям вдосконалювати або ж відкривати новий бізнес. Також запропонував розглянути такі ідеї як туризм вихідного дня або вікенду, оскільки набирає популярності тенденція у жителів великих міст виїжджати кудись за новими враженнями. Тому варто звернути увагу і на атмосферу самого міста, а також віднайти та професійно розрекламувати родзинки національного заповідника та Галицького НПП.

Представники бізнесу як туристичного, так і з інших галузей мріяли про Галич, де налагоджений прозорий та відкритий діалог влади усіх рівнів з підприємцями та сприяння у розвитку бізнесу. Їм хочеться відчувати захист своєї справи та відсутність перешкод на шляху.

Заступник директора Галицького НПП Володимир Бучко, озираючись на чимало завершених власних проектів, мріяв про Галич, якому потрібні активні ініціативні громадяни, котрі вміють та прагнуть для нього змін.

Громадський активіст Андрій Косак поділився мрією про власний ресторан на березі Дністра в княжому стилі з дотриманням високого рівня обслуговування та смачної кухні. До мрії долучилася більшість присутніх, адже про справжній ресторан мріє чимало галичан, коли не потрібно їхати в пошуках для власного свята гарного закладу в інших містах. Доповнила цю мрію своєю Мар’яна Бацвін, вона б хотіла мати гарний готель в стилі хатинок-мазанок, витриманих в екостилі.

Громадська діячка Олена Маланюк спочатку поділилася власним досвідом спілкування з туристами, котрі сплавляються Дністром і зупиняються навпроти її будинку. Оскільки та територія не облаштована під такі зупинки, то за водою та можливістю підзарядити мобільні телефони туристи звертаються до них. В результаті чого в неї виникла ідея створення кемпінгової зони, де б надавались послуги такі як душ, електроенергія, сміттєві урни, питна вода, тощо.

Журналіст Аріна Сивак зауважила, що часом мрія здається неможливою чи абсурдною з тисячею перешкод на шляху, та для неї реалізація проекту як Алея Небесної Сотні стала кращим прикладом того, що варто ідеям давати шанс на життя.

Також прозвучали мрії Ольги Головашкіної про велодоріжки та розроблені маршрути, а також написання грантових проектів, Василя Возняка про можливість впровадити в районі скелелазіння, Ірина Бардигула хотіла б розробляти проморолики та інші рекламні продукти для міста та району, Ольга Келавець бажала б вищого рівня безпеки та комфорту, затишку і ошатності фасадів та реклам, вуличних вказівників. А ще у всіх присутніх була одна спільна мрія – щоб Галич став містом, у якому хочеться залишитися, де є гідне місце роботи і є шанс реалізувати себе.

І ось, після близько тригодинного обговорення-мріяння, коли ідеї пролунали на загал і отримали позитивну підтримку в інших, згідно технології Dragon Dreaming, учасники перейдуть до наступного етапу – Планування. Зустріч відбудеться вже 17 травня.

Прочитано 2226 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x