Бесплатные шаблоны Joomla
Понеділок, 11 листопада 2019 21:00

У Галичі князь Осмомисл пригощав відвідувачів середньовічними стравами

Поринути у часи середньовіччя та скуштували смаженого кабанчика мали нагоду цими вихідними відвідувачі легендарного Галича. 

Так, 10 листопада, в рамках проекту "Мільйон туристів у Галичі" відбувся "Званий княжий обід у Галичі".

Організаторами неординарного туристичного заходу стали ГО "Галич давній сучасний" та відпочинковий комплекс "Вежа Галич" за підтримки народного депутата Ігора Фріса.

Після екскурсії історичними місцями древнього Галича гості заходу взяли участь у театралізованому перформенсі. Усі вони стали гостями на прийомі у князя Ярослава Осмомисла та його доньки Ярославни.

Окрім веселих забав, познайомилися з тим, які страви полюбляли князі у XIII столітті. Зокрема, як зауважують організатори дійства, улюбленим напоєм того часу була медовуха, а їжею - впольований і обсмажений на вогні кабанчик.

Ініціатор проекту "Мільйон туристів в Галичі" Володимир Олійник зазначив, що Галич має неймовірний потенціал. І навіть без мільйонних інвестицій його можна зробити максимально туристично привабливим. Відтак, основною метою проекту є промоція краю та його історії.

Співорганізатор заходу Аріна Сивак відзначила, що її мрія про те, що Галич стане однією з відомих перлин України, вже не здається такою примарною і нездійсненною. Найголовніше, аби люди продовжували горіти нею щодня.

Прочитано 1251 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x