П'ятниця, 13 березня 2020 11:36

Що робитимуть з бездомними собаками в Галичі

Вчора, на другому пленарному засіданні Галицької міської ради, громадські активісти вимагали виділити кошти на стерилізацію бездомних собак.

За словами ініціаторки звернення до міської ради Ольги Головашкіної, ситуація з розмноженням бездомних собак починає ставати критичною. Відтак, місцева влада має зреагувати на дану ситуацію. 

Очільник міста доповів, що минулого року при формуванні бюджету було закладено 50 тисяч гривень на проведення стерилізації бездомних собак. І гарантував, що потягом місяця дана ситуація буде вивчена більш детально і будуть прийняті відповідні міри - підписаний догорів з виконавцями.

Однак, стерилізація вирішує тільки частину питання, оскільки собаки повертаються назад на вулиці міста, що несе загрозу жителям, а особливо дітям. Втім, створення притулку для них наразі міською владою не розглядалося, тим паче, що міська рада, згідно законодавства, і не може таким займатися.

Але, варто зауважити, що процедура стерилізації включає в себе вакцинацію від сказу, чіп та ошийник, що вже є немаловажливим.

Прочитано 1108 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x