Joomla модули на http://joomla3x.ru и компоненты.
Вівторок, 26 травня 2020 09:59

Для охорони території дитсадка №1 м. Галич буде залучено патрульну поліцію

25 травня в голови Галицької райдержадміністрації Сергія Канюки відбулася робоча нарада, на якій обговорено готовність дитячих садків до роботи в умовах пом’якшення карантинних обмежень. Як відомо, за повідомленням головного державного санітарного лікаря України Віктора Ляшка, починаючи з 1 червня дозволено відвідування закладів дошкільної освіти.

Як повідомляє Галицька РДА, при розгляді даного питання на нараді зазначалося, що відкриття дитячих закладів буде залежати від епідеміологічної ситуації в районі та дотримання заходів безпеки.

За інформацією начальника відділу освіти Івана Матейка, наразі вивчається ситуація щодо перспективи наповненості груп після карантину, після чого і буде прийнято остаточне рішення.

Особливу увагу учасники наради приділили ситуації, що склалася в ДНЗ №1 у м. Галичі та отримала великий резонанс у соцмережах.

«Для підсилення охорони території садка будуть залучені додаткові сили патрульної поліції. Вони допоможуть забезпечувати правопорядок у вихідні дні та вечірні години», – запевнив начальник Галицького відділення поліції Іван Михайлишин.

Щодо вирішення питання з благоустроєм даної місцевості, своє сприяння пообіцяв депутат обласної ради Володимир Магаль.

Після вивчення ситуації на місці було окреслено об’єм робіт на найближчий період для підготовки кошторису витрат на облаштування території ДНЗ «Дзвіночок».

Прочитано 1108 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x