Понеділок, 22 червня 2020 11:40

У Галичі планували стратегію розвитку міста

У п'ятницю, 19 червня, в візит-центрі м. Галич відбулося засідання робочої групи щодо розвитку туристичної привабливості Галича.

За ініціативи творця проєкту «Мільйон туристів в Галичі» Володимира Олійника вдалося залучити до проєкту Марічку Артиш, експерт консалтингового центру «Перспектива М». Після того, як кожен з учасників висловився, чому, власне, хоче стати учасником даного процесу, Марічка розповіла, як відбуватиметься безпосередньо процес, щоб кожен розумів, чи готовий до викликів.

Варто відмітити, що більшість висловила спільну думку про те, що відсутня синхронізація між усіма гілками влади, заповідниками, громадськістю та бізнесом. У результаті відсутності спільної карти дій, кожен працює на своєму полі і, відповідно, що результат розпорошується, а жителі міста не завжди до кінця розуміють, навіщо взагалі робляться одні чи інші кроки. Щоб цього уникнути і дійсно створити дієвий та результативний путівник, курувати процесом створення стратегії й запросили фахівця у даній сфері Марічку Артиш.

Пані Марія також відмітила, що одним з принципових моментів є те, щоб кожен учасник знайшов себе в даному процесі і зрозумів, який рівень відповідальності бере на себе: чи тільки брати участь у створенні і контролювати її втілення або ж безпосередньо втілювати в життя.

Від себе додам, що, якщо вдасться об’єднати владу громадськість бізнес, то це стане безпрецендентним випадком для міста, коли спільна співпраця, побудована не на тимчасових стосунках, короткочасних перспективах, а, навпаки, з врахуванням потреб і можливостей кожного з учасників, стане тією відправною точкою до процвітання нашого міста.

А. Сивак

Прочитано 734 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x