Середа, 26 серпня 2020 22:39

Довгоочікуваний рентгенівський апарат полегшить роботу в КНП "Галицька лікарня"

Новий рентгенівський апарат в КНП "Галицька лікарня" готовий працювати.

«Важливе значення в цей складний час пандемії коронавірусу відіграє своєчасне діагностування хворих. Тому вважаю сьогоднішній день святом як для лікарів, так і для пацієнтів, - сказала перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка на відкритті нового рентгенкабінету в Галицькій районній лікарні. - Вважаю, що лише об’єднавши зусилля у забезпеченні необхідним обладнанням медичних закладів першої лінії, проведенні якісного діагностування та відповідної інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення зможемо подолати цю небезпечну хворобу».


Новий рентгенівський апарат, вартість якого 1 млн 655 тис. грн, за рахунок коштів районного бюджету та бюджетів Галицької міської та Бовшівської сільської рад. Це сучасне багатофункціональне обладнання, оснащене рухомою платформою та комп’ютером. Завдяки цифровим технологіям знімки у гарній якості можна передавати з рентгенкабінету до кабінету лікаря або надсилати електронною поштою.

Прочитано 869 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x