Бесплатные шаблоны Joomla
Середа, 26 серпня 2020 22:39

Довгоочікуваний рентгенівський апарат полегшить роботу в КНП "Галицька лікарня"

Новий рентгенівський апарат в КНП "Галицька лікарня" готовий працювати.

«Важливе значення в цей складний час пандемії коронавірусу відіграє своєчасне діагностування хворих. Тому вважаю сьогоднішній день святом як для лікарів, так і для пацієнтів, - сказала перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка на відкритті нового рентгенкабінету в Галицькій районній лікарні. - Вважаю, що лише об’єднавши зусилля у забезпеченні необхідним обладнанням медичних закладів першої лінії, проведенні якісного діагностування та відповідної інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення зможемо подолати цю небезпечну хворобу».


Новий рентгенівський апарат, вартість якого 1 млн 655 тис. грн, за рахунок коштів районного бюджету та бюджетів Галицької міської та Бовшівської сільської рад. Це сучасне багатофункціональне обладнання, оснащене рухомою платформою та комп’ютером. Завдяки цифровим технологіям знімки у гарній якості можна передавати з рентгенкабінету до кабінету лікаря або надсилати електронною поштою.

Прочитано 510 раз

Останні новини

Як змінити постачальника газу

Із введенням ринку газу для населення кожний абонент за достатньо простою процедурою може подати… Читати далі...

Хто з підприємців повинен використовувати касовий апарат?

Законом України від 01.12.2020 № 1017-ІХ, відтерміновано на рік обов’язкове застосування… Читати далі...
Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x