Понеділок, 21 вересня 2020 13:09

Галицька лікарня отримала відремонтований апарат ШВЛ

Сьогодні команда народного депутата України Ігоря Фріса привезла відремонтований апарат ШВЛ до КНП «Галицька лікарня», де лікують хворих на коронавірус.

Це вже сьомий з 16 апаратів штучної вентиляції легень, який вдалося повернути з початку пандемії COVID-19 до медичних закладів області.

Медичний директор закладу Галина Борецька подякувала за допомогу нардепу, Аріні Сивак та Олександру Засідко, адже даний апарат ШВЛ вважається одним з кращих для лікування, особливо під час COVID-19.

"Наша команда загалом зібрала в області 6 несправних апаратів ШВЛ General Electriс та ще 10 інших моделей. Ще на початку карантину ми прагнули допомогти медикам у боротьбі з COVID-19 і, поряд з пошиттям масок, захисних костюмів, виготовленням щитків, вирішили це зробити ще й таким чином. Це надзвичайно величезна підтримка для медичних закладів. Таке обладнанння може врятувати не одне життя", - зауважив народний депутат України Ігор Фріс.

Профінансував ремонт апарату ШВЛ, на прохання Ігоря Фріса, промисловець та підприємець Микола Круць.

Нагадаємо, що відремонтовані апарати ШВЛ вдалося повернути також до медзакладів Надвірної та Коломиї, Рожнятова.

Прочитано 1076 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x