П'ятниця, 06 листопада 2020 12:09

Звернення голови міської ради 5-7 скликання Ореста Трачика до галичан

Дорогі галичани!

Щиро дякую Вам за кредит довіри, наданий мені 15 років тому.

Три скликання я працював на посаді міського голови міста Галича. Кожен голос, відданий за мене, – це надія і довіра, які я старався виправдовувати протягом всіх 15 років у повсякденній роботі. Віддавався роботі, не рахуючись із власним часом. Можу сказати, що працював чесно і з повною віддачею, пам’ятаючи мамині настанови «Не забувай про те, що ти такий самий, як люди, які тебе оточують». Протягом всіх років працював на благо міста і громади.

З кожним роком Галич ставав кращим, більш затишним, комфортним і привітним. Усі досягнення, які має наше місто – це завдяки нашим жителям, завдяки їхній праці та талантам. Я хочу подякувати кожному з Вас, дорогі галичани, за ту плідну працю, за ті починання, наміри та вчинки, спрямовані на розвиток та благоустрій рідного міста, на покращення добробуту галичан.

Цей результат здобутий завдяки спільній злагодженій діяльності депутатського корпусу міської ради всіх трьох скликань, членів виконкому, працівників апарату, громадських активістів, небайдужих до міських проблем підприємців. Ціную внесок кожного у загальну справу – розвиток нашого міста.

Я щиро дякую священнослужителям за співпрацю з метою об’єднання та культурного розвитку міста, духовного виховання нашої молоді. Вдячність усім освітянам, які виховують і навчають майбутнє нашого міста і країни. Хочу висловити подяку нашим медичним працівникам, які несуть варту з захисту здоров’я мешканців міста. Дякую працівникам всіх підприємств, установ і організацій, які забезпечують життєдіяльність та економічний розвиток міста Галича.

Новообраному складу Галицької міської ради бажаю мудрості, добра, взаємоповаги, довіри, активно долучитися до вирішення та надання послуг населенню та побудови кращого майбутнього нашої держави – України.

Завжди Ваш, Орест Трачик

Прочитано 1790 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x