Вівторок, 08 грудня 2020 10:28

В Галичі привітали волонтерів

 З нагоди Міжнародного дня волонтерів 7 грудня міський голова Галицької ОТГ Олег Кантор запросив до круглого столу волонтерів міста.

Серед запрошених були Аріна Сивак, Ольга Гургула, Наталія Медвідь, Надія Петраш, Мирослав Медвідь, Олексій Мельничук, Степан Петраш, Геннадій Гущук, Михайло Вітовський. Усі вони починали свою волонтерську діяльність у 2014-му році, в час, коли потрібно було терміново підставити плече армії.

Минуло понад шість років і напрямки роботи дещо змінили вектор. Наприклад, волонтери, члени ГО "Галич Давній Сучасний" Ольга Гургула, Аріна Сивак та Наталія Медвідь зосередилися більше на допомозі людям з малозабезпечених сімей з Галицької ОТГ.

Метою зустрічі стало розуміння, перед якими викликами та задачами зіштовхуються сьогоднішні волонтери громади і чим місцева влада може їм посприяти, щоб їхня волонтереська діяльність продовжувала жити та розвиватися.

Надія Петраш звернула увагу на проблеми району, у якому проживає, жартуючи, що можна тепер поволонтерити трохи в себе на вулиці.

Степан Петраш підняв болючу для себе тему - ведення бізнесу підприємцями в умовах пандемії.

А спільним для всіх стало питання зручності та комфорту у місті - функціонування громадської вбиральні, зручні переїзди та пандуси для інвалідів та матерів з візочками тощо.

Одним з ключових питань під час обговорення волонтерського руху Галицької ОТГ стало стала подана Аріною Сивак ідея про створення загального списку людей, котрим потрібна допомога. До даного переліку осіб ли б увійти усі категорії, якими на сьогодні опікуються різноманітні структури, з чіткими адресами, номерами та потребами. Таким чином стане набагато легше проаналізувати ситуацію і сконтактувати благодійні організації з потребуючими.

На завершення круглого столу голова громади привітав волонтерів та вручив грамоти.

 

Прочитано 1184 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x