Четвер, 11 березня 2021 15:39

Чи запрацюють правила для рекламних площин в місті?

Наскільки владі Галича вдасться впорядкувати рекламні вивіски - побачимо вже незабаром.

Часом здається, що якісь дії є не на часі, а тому і приділяти їм увагу не варто. Однак, покращення зовнішнього вигляду нашого міста та атмосфери загалом так само залежить і від впорядкування рекламних площин та їхнього дизайну.

Відтак, місцевою владою було вирішено розпочати роботу в напрямку впорядкування рекламних площин.

Чи вдасться їм це та як реагуватимуть підприємці? Питання часу.

(На світлині багатостраждальний банер, котрий знімали з будівлі міської ради декілька місяців у 2016-му році)

На офіційній сторінці Галицької територіальної громади зазначають: "Нагадуємо, що відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про рекламу» та Постанови Кабінету Міністрів України №2067 від 29.12.2003 року «Про затвердження  Типових правил розміщення зовнішньої реклами» сесія Галицької міської ради ухвалила рішення від 02 липня 2015 р. №73 про те, що робочим органом, уповноваженим розглядати звернення та приймати рішення про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами визначено виконавчий комітет Галицької міської ради.

Інформуємо, що у разі відсутності вищезазначеної дозвільної документації, об’єкти зовнішньої реклами буде демонтовано, передано на зберігання в КП «Галичводоканал» і за зверненням власників повернуто їм.

У зв’язку з цим просимо всіх зацікавлених осіб терміново звернутися в Галицьку міську раду для укладання договорів на право тимчасового користування місцями для розташування рекламних засобів!"

Прочитано 414 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x