Четвер, 11 березня 2021 16:23

У Галичі профінансують капітальний ремонт для ЦДЮТ

Цьогоріч за кошти з обласного бюджету розвитку в Галичі буде профінансовано два об′єкти.

Про це на своїй сторінці в соцмережі фейсбук повідомила депутатка Івано-Франківської обласної ради від ПП "Слуга Народу" Аріна Сивак: "Отож, протягом 2021-го року мною подано на фінансування два об'єкти, а саме: облаштування велосипедної та пішохідної доріжок набережної річки Дністер від пішохідного мосту до вул. Данила Галицького в м. Галичі (в сумі 1,5 млн гривень) та капітальний ремонт частини приміщень Центру дитячої та юнацької творчості на вул. Осмомисла, 7 в м. Галичі (1 млн грн).

Чому так?

Почну, мабуть, з другого об'єкту. Він є багатостраждальним як для мене, так і для керівника ЦДЮТ, колективу, а, найголовніше, дітей, котрі займаються там і заслуговують отримати відповідні умови для особистісного розвитку."


Нагадаємо, що минулого року, завдяки народному депутату по 84-му окрузі Ігорю Фрісу, команді нардепа вдалося зрушити цю справу з мертвої точки і розпочати капітальний ремонт. У 2021-му як депутат Івано-Франківської обласної ради Аріна Сивак вирішила продовжити дану роботу. Депутатка вважає, що діти та молодь Галицької громади мають мати змогу займатися та розвивати свої творчі навички та таланти в належних та відповідних умовах. Відтак, запуск даного об′єкту в роботу є одним з найпріоритетніших для депутатки. 

Прочитано 410 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x